Hakkımızda

Haliç Oto 1988 yılında kurulmuştur. 1994 yılına kadar Eyüp’te faaliyetine devam eden Haliç Oto, 24 kasım 1994’te halen faaliyetini sürdürdüğü Bakırköy’deki adresine taşınmıştır. 15 Ekim 2005’te Fiat Çorlu ana bayii olan Haliç Oto, Mayıs 2006’da Fiat Tekirdağ bayii olmuştur. Tekirdağ ve Çorlu’da satış, servis, ikinci el satış ve yedek parça hizmeti veren şirketimiz, Bakırköy’de servis, yedek parça ve ikinci el satış hizmeti vermektedir. Her üç merkezimizde de, Axa Sigorta, Ak Sigorta ve Allianz Sigorta acentesi olan Kırat Sigorta ve Aracılık Hizmetleri şirketimiz de hizmet vermektedir.

Vizyonumuz

Otomotiv sektöründe inovatif çözümler üretip, sunan örnek gösterilen bir şirket olmak.

Misyonumuz

Temsil ettiğimiz markalarımızın tüm ürün ve hizmetlerini bulunduğumuz lokasyonlarımızda standartlara ve mevzuatlara uygun şekilde sunup; çalışan, müşteri ve paydaş memnuniyetini en üst seviyede gerçekleştirmek.

Kalite Politikamız

Haliç Oto, organizasyonunu, iş süreçlerini, personelini ve tesislerini TSE ve ISO standartlarına göre hazırlamakta ve düzenlemektedir. Kalitemizi resmi olarakta belgelemek hedefimizdir. Kalite politikamızın odak noktasında, müşterilerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyeti yatmaktadır. Şirketimiz; çalışanlarımız ve müşterilerimiz arasında iletişim ve bilgi akışını sağlamak için teknolojiden azami faydalanmaktayız. İşbirliği yaptığımız şirketler ve diğer iş ortaklarımız ile değerlerimizi paylaşmakta ve karşılıklı olarak standartlarımızı yükseltmekteyiz. Atölye yönetiminde bilgisayar destekli yönetim uygulamasına geçilerek, servis hizmetlerinin her aşaması ağ üzerinden takip edilmekte ve hataların kaynağı süratle bulunarak giderilmektedir.

İlkelerimiz

. Faaliyetlerimizi yürütürken toplum yararını göz önünde bulundurmak.
· Dürüst,açık ve tutarlı olmak
· Müşteri odaklı olmak
· Pozitif ve güler yüzlü olmak
· Kaliteden ödün vermemek
· Sektöründe yenilikçi ve önder olmak